3.08.2008

Şehitlerimize iğrenç hakaret

Şehitlerimize iğrenç hakaret
Ergenekon iddianamesi, vatan millet deyince mangalda kül bırakmayan bazı kişilerin gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Gerçek yüzü deşifre olanlardan biriside örgütün silahlı kanadını organize etmek iddiası ile tutuklanan emekli albay Fikri Karadağ.

Milletimizin Peygamber Ocağı olarak bildiği bir kurumdan emekli olan Karadağ’ın gözü dönünce ağzından bakın hangi cümleler çıkmış? Bu cümlelerin hedefindeki kişiler ise evlatlarını vatan için gözünü kırpmadan bir zamanlar kendisinin de içinde bulunduğu kuruma gönderen yüreği yanık aileler.

Kendisini en büyük vatansever gibi göstermeye çalışan Ergenekon Terör Örgütü Zanlısı Emekli Albay Fikri Karadağ’ın şehit ailelerine yaptığı hakaret şehitlerimizin kemiklerini sızlatacak cinsten.

22 Temmuz seçimlerinde bağımsız milletvekili adayı olan emekli Albay Karadağ sadece 46 oy alınca küplere binmiş. 22 Temmuz seçimlerinden Ak Parti’nin yüzde 47’lik oy oranı ile tek başına iktidar olması ise Karadağ için bardağı taşıran son damla oluyor. Dinlemeye takılan bir telefon görüşmesinde karşısındaki kişiye şehit aileleri ve milletimiz için ağza alınmayacak hakaretler yağdırıyor.

Ergenekon Terör Örgütü Zanlısı Emekli Albay Fikri Karadağ’ın iddianameye giren ve Turan isimli kişiyle yaptığı konuşmada bakın nasıl bir diyalog yaşanmış?

İŞTE ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATACAK O KONUŞMA:

Tarih: 12 Kasım 2007

Turan: Biz ne yapabiliriz, bizim elimizden ne gelir, ben artık kudurdum, çıldırdım komutanım.

Mehmet Fikri Karadağ / Ergenekon Terör Örgütü Zanlısı : Dedim ya, üzülmeye değmez, o oğulları şehit olan şerefsiz köpekler de bunlara oy verdi, ben mi verdim.

22 Temmuz sonuçlarına çok kızan Karadağ, yine bir telefon konuşmasında milletimize şöyle hakaret etmişti:

Mehmet Fikri Karadağ / Ergenekon Terör Örgütü Zanlısı:

Eşşek Türk diye boşuna dememişler Mamocum. İşte bunun için Eşşek Türk'ün manası bu.

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

Bu yayına verilen bağlantılar:

Bağlantı Oluştur

<< Ana Sayfa