28.01.2010

Askeri okullara fahişe servisi

Askeri okullara fedakar kız kıskacı

Askeri okul yakınlarında oluşturulan evlere en uygun kızlar seçilecek. Her türlü fedakarlık için yönlendirilecekler.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Kadıköy Şubesi’nde ele geçirilen ve Poyrazköy iddianamesine giren bilgisayar kayıtlarında dikkat çekici bir yazı ortaya çıktı. Yazıda “Askeri okullara yakın çevrede oluşturulan kız evlerine en uygun kızlar seçilerek bu evlere aktarılacak. Kızalara ise her türlü fedakarlık yapmaları için yönlendirmede bulunacak” ifadeleri kullanıldı.

Özen istendi

Bilgisayardaki “2008 toplantiozeti.doc” isimli dosyanın içeriğinde; “... Kız ve erkek arkadaşlarımızın rahatlıkla birlikte kalacakları semtlerin ve konutların seçimine özen gösterilsin” deniyor. Dosyada kız evlerine yerleştirilen kızların fedakarlıktan kaçmamaları gerektiği de vurgulanarak, “Askeri okullara yakın çevrede oluşturulan kız evlerine uygun kızlar seçilerek bu evlere aktarılacak. Çalışmanın hassasiyeti sıklıkla vurgulanacak. Kızlara her türlü fedakarlık yapmaları için yönlendirmede bulunulacak. Kuleli’de rehberlik dersinden yararlanılacak. ...” ifadeleri yer alıyor.

Kökenleri...

Aynı dosya içersinde DTP’li belediyelerden destek alıması gerektiği de belirtilerek, “Burslarla ilgili listelerde köken raporları dikkate alınacak... Güneydoğu’da DTP’li belediyelere yardımcı olunacağı kendilerine iletilecek, projelerimiz konusunda destekleri alınacak, Alevi köy ve ailelerin kazanılması çalışmaları sürdürülecek...” denildi.
kaynak:Bugün gazetesi

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

Bu yayına verilen bağlantılar:

Bağlantı Oluştur

<< Ana Sayfa